Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

 
🔹Ідея та лібрето належить відомому режисеру, Заслуженому діячу мистецтв України та Народному артисту України – Василю Вовкуну. З нашим Ансамблем Василь Володимирович працює не вперше. Разом ми вже втілювали музичний проєкт – монооперу «Ті, що походять від Сонця». До втілення ідеї був долучений відомий український композитор і наш Друг — Володимир Павліковський, який і написав музику для «Дніпрової Саги».
🔹Композитор створював музику до проєкту близько року. Нагадаємо, що партита-дума складається з 12-ти частин. Це надзвичайно цікавий і, в той же час, складний процес, адже потрібно врахувати багато складових: від задуму ідеї до можливостей музичного колективу та жанру, в якому ті працюють. Потім відбуваються численні репетиції. І від тої приємної втоми ми отримуємо натхнення на подальшу співпрацю, мріємо про майбутню презентацію проєкту для глядачів, думаємо про сценічні образи. Від задуму до реалізації проєкту пройшло 6 років!
🔹Наразі ми хочемо презентувати проєкт, зробити телезйомку, записати відеоверсію, адже, як і моноопера «Ті, що походять від Сонця», наша «Дніпрова Сага» — це авторський музичний проєкт виключно українського виробництва. Це нематеріальна культурна спадщина, що твориться тут і зараз, яку потрібно зберігати.
Всі разом ми створюємо національний культурний продукт для наших глядачів і заради розвитку культури в Україні!

Comments are closed.