Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

Плакат на банер білі

 

«МУЗИКА МОГО НАРОДУ»

У  програмі  реалізовано ідею загальної музичної освіти учнів на основі української традиційної культури, ознайомлення з   професійною музикою крізь призму її фольклорних джерел, збагачення музичного досвіду дітей, виховання в них навичок сприймання і виконання музики.

 

Мета концерту:

  • формування  базових знань про українську народну та сучасну  музику і пісню;
  • пробудження патріотичних почуттів, підтримка інтересу  до історії свого народу,  любові до своєї землі, мови, пісні, поезії і традицій;
  • сприяння вихованню моральних ідеалів і естетичного смаку;

 

У живому звучанні музичних інструментів і голосу діти почують   українську традиційну народну та сучасну музику і пісню  в авторських версіях та аранжуваннях різних регіонів Україні:  народні та авторські пісні,  історичні балади, романси, календарні та обрядові солоспіви, жартівливі пісні, фантазії, інструментальні авторські композиції, коломийки, жартівливі, танцювальні мелодії. Разом з артистами діти поспівають популярні українські пісні та розучать і потанцюють  старовинні народні танці.

 

Яків Орел «ГОПАК»

 

Юні глядачі про проект «Музика мого народу»

Музика мого народу в Спеціалізованій школі №196

Дивіться коротке відео з концерту Культурного пректу "Музика мого народу" в Спеціалізованій школі № 196 з поглибленим вивченням англійської мови.Щира подяка від дітей — найкраща нагрода! Одна з учениць школи написала у книзі відгуків: "Я хочу співати, хочу сопілку і гітару! Мені дуже сподобалось! Я хочу стати співачкою!" Сподіваємось, що наш Культурний прект допоможе музично обдарованим дітям відкрити свій талант, та, можливо, обрати для себе професію музиканта у майбутньому.

Опубліковано Культурний проект «Музика мого народу» Неділя, 4 листопад 2018 р.

— http://www.kadety.org.ua/1352-muzika-mogo-narodu.html