Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

Untitled-6

театралізоване музично-обрядове дійство для учнів

« І  ЗАСПІВАЛИ ЗВУКИ!..»  (українські народні музичні інструменти, що ми знаємо про них?)

Українці – музична і співуча нація. Здавна на нашій землі співали пісні, акомпануючи на найрізноманітних музичних інструментах.

Наші пращури вкладали в них часточку своєї душі. Вчені кажуть: «Розмаїття музичного інструментарію це свідчення високої культури нації». 

Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро» має в своєму арсеналі багато незвичайних та унікальних музичних інструментів.  Артисти ансамблю презентують частину з них:

 

У живому звучанні музичних інструментів і голосу діти почують  яскраво-динамічні, ліричні, жартівливі мелодії  та пісні різних регіонів Україні, запальні танцювальні п’єси, архаїчні  мотиви,  поетичні обрядові тексти.

Переможці конкурсів і вікторин разом з артистами виконають нескладні мелодії на музичних інструментах. Враження  від театрально-обрядового дійства доповнять казкові персонажі (для дітей молодшого віку), велике розмаїття музичних інструментів, колоритні стилізовані авторські костюми з використанням трипільських мотивів.

Програма має тематичну побудову, що дає змогу об’єднати різні види  музичної діяльності учнів: сприймання музики, засвоєння необхідних музичних понять і термінів, формування  базових знань про українські народні музичні інструменти,  елементарне музикування, виконання музично-ритмічних рухів, гра на музичних інструментах.

Мета концерту:

формування базових знань про українські народні музичні інструменти; 

розвиток музичних здібностей дітей та  відчуття  задоволення від гри на музичних   інструментах; 

сприяння вихованню моральних ідеалів і естетичного смаку; 

підтримання інтересу до історії свого народу,  любові до своєї землі, мови і пісні.

 

В.Попадюк «Українська фантазія»

 

      

Музичні інструменти ансамблю "Дніпро". Частина 1 — духові інструменти

Українці – музична і співуча нація. Здавна на нашій землі співали пісні, акомпануючи на найрізноманітних музичних інструментах.Наші пращури вкладали в них часточку своєї душі. Вчені кажуть:"Розмаїття музичного інструментарію це свідчення високої культури нації". Київський академічний ансамбль української музики "Дніпро" має в своєму арсеналі багато незвичайних та унікальних музичних інструментів.Артисти ансамблю презентують частину з них:частина 1 — українські народні духові інструментиРозповідають — художній керівник, заслужений артист України Любомир Матейко та соліст-сопілкар, лауреат міжнародних та українських фестивалів і конкурсів Максим Бережнюк

Опубліковано Ансамбль Української Музики Дніпро Понеділок, 19 березня 2018 р.

 

сюрприз для артистів від маленьких глядачів

віршований сюрприз для ансамблю "Дніпро" від найменших глядачів.ДЯКУЄМО! ви щирі, чудові, талановиті ДІТИ!!!!

Опубліковано Ансамбль Української Музики Дніпро Середа, 26 грудня 2018 р.