Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

Головна

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

         Лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів, володар Гран-Прі «Київський академічний ансамбль української музики «ДНІПРО» — професійний колектив, створений в 1995р. з метою збереження, розвитку та популяризації самобутньої української народної музики та пісні, піднесення їх на якісно новий професійний рівень, вибудови оригінального мистецького напрямку на основі українського «етно».

         Очолюють ансамбль з дня  заснування ініціатори його створення:  художній керівник, композитор, аранжувальник, скрипаль – заслужений артист України Любомир Матейко та  директор, співачка – народна артистка України Олена Кулик.

Ансамбль підпорядкований Департаменту культури КМДА.

Концертні   програми: 

  «ЖИВUntitled-2А ВОДА» – українська традиційна народна та сучасна музика і пісня в авторських версіях та аранжуваннях: народні  та  авторські пісні,   історичні балади, романси, календарні та обрядові солоспіви, жартівливі пісні, інструментальні авторські композиції, фантазії, коломийки, жартівливі, танцювальні мелодії.

                         «ТІ, ЩО ПОХОДЯТЬ ВІД СОНЦЯ» — фолк-метаморфози в стилі українського модерну:

 цілісна композиція з 9 окремих номерів:  «Інтро…», «Свят-Коло», «Прийди, Весно», «Аркан», «Гул Землі», «Велика журба», «Зелений шум», «Люлі-люлі», «Золотий Обруч».  Музика заслуженого діяча мистецтв України Володимира Павліковського. Відеоверсія твору (42хв.) з використанням балетної групи, комп`ютерної графіки, світлових спецефектів, сценографії демонструється на каналах телебачення „1 Національний”, ДТРК „Культура”, ТРК „Київ”, Всесвітня служба УТР, КГТРК „Київ” та ін.  Твір отримав високу оцінку глядачів, преси та фахівців як оригінальний, молодіжний, єдиний в Україні в цьому жанрі етно-проект.

 

    «Флаєр 1стДНІПРОВА САГА» — вокально — оркестрова партита-дума у XII частинах.

 

Поезія  Т. Г. Шевченка.

Музична версія В.Павліковського.

Ідея, лібрето В.Вовкуна.

       «ЗЕМЛЯ МОЯ КАЗКОВА УКРАЇНА» –  етно-музична програма (сучасна українська музика і пісня в авторських версіях та  імпровізаціях).

                       «ГЕРОЯМ НАШИМ, — СЛАВУ СПІВАЄМ!» — концертна програма присвячена героям, які у всі часи, у всі віки боролися і сьогодні виборюють  Незалежність нашої країни.

             

                     «КОНЦЕРТ — ЗАБАВА» — музичне оформлення урочистих подій та свят: яскраво-динамічні, темпераментні мелодії, задушевні пісні, добродушний жарт, весільні і козацькі марші, улюблені та популярні мелодії світу, легка танцювальна музика до Вашого смаку, настрою та бажання.

                          «ТАНЦЮВАЛЬНА МОЗАЇКА» — українська музика для танцювальних колективів.

        ТЕАТРАЛІЗОВАНІ  МУЗИЧНО-ОБРЯДОВІ ДІЙСТВА:

Untitled-6

« І  заспівали  звуки!..» ( українські народні музичні інструменти, що ми знаємо про них? )

 « Новорічний передзвін »

  « Прийди, Весно! »  

« Героям нашим, — славу співаєм! »  

« Кобзарева правда » 

«Музика мого народу»  

 

     В концертних програмах використовується велике розмаїття музичних інструментів,  як традиційно-народні так і класичні, зокрема: цимбали, ліра, бандура, скрипки, альт, контрабас, кларнет, акордеон, кобза, коза, козобас, панфлейта, дримба, фрілка, флояра, кавал, тилинка, трембіти, сімейства сопілок, окарин та рогів, барабани, бубни, литаври, ксилофон, бухало, бугай, дзвіночки, трикутники, коси, рублі, тріскачі, сімейства колокал та дерев’яних коробочок, дзвони оркестрові та ін.

Оригінальні костюми колективу: від традиційно-вишиваних до авторських, з використанням трипільських та скіфських мотивів.

АудіоUntitled-7-диски ансамблю: «Жива Вода» (2000р.), «Ті, що походять від Сонця» (2006р.), «І заспівали звуки…» (2012р.), «В саду соловейко. Співає Олена Кулик» (2013р.).

DVD: «Ті, що походять від Сонця» (2010р., 41хв.)

Відеофільми: «Український ансамбль народної музики «Дніпро» («1 Національний» 1998р., 20хв); «Споконвічна музика «Дніпра»  (ДТРК«Культура» 2010р., 49 хв.); «Ану, хлопці, веселої» (ДТРК«Культура» 2010р., 1год.41 хв.), «Ансамбль «ДНІПРО» — 20 років на сцені» (2016р.)

Музика та пісня ансамблю «Дніпро» постійно звучать на каналах Національного радіо України та в ефірах телеканалів.

Впродовж  22-річної  творчої діяльності ансамбль «Дніпро» бере активну участь в урядових концертах, офіційних прийомах, загальнодержавних культурно-мистецьких заходах у м.Києві, селах, містах та обласних центрах України. Представляє Україну у важливих міжнародних мистецьких акціях на рідній землі та за кордоном – святкування Днів культури України,  Днів Незалежності України, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах, зокрема: Бухарест (Румунія), Гоор, Амстердам, Утрехт, (Нідерланди), Сочі, Тюмень,  Москва, Твер, Санкт-Петербург, Владивосток, Уссурійськ (Росія), Белфорт, Сен-Жирон, Монрежо (Франція), Самарканд (Узбекистан), Ганновер, Мюнхен, Берлін (Німеччина), Сопот, Білосток, Августов (Польща),  Стокгольм (Швеція), Кишинів, Бєльці (Молдова), Азорські острови (Португалія), Білінгем (Великобританія), Едмонтон (Канада),  Лефкас, Егіо (Греція)  та ін.

Контакти :

Адреса: Україна, м.Київ-01010, вул. Московська, 3,  т/ф: +38 (044) 254-52-67

Директор  Олена Андріївна  — (066)707-88-60, (098)26-27-305

Художній  керівник  Любомир Михайлович — (066)707-88-62

Заступник  директора Оксана Володимирівна  (067)73-64-282, (063)11-33-903 oksanadnipro@ukr.net

https://www.youtube.com/user/ensembleDNIPRO,   https://www.facebook.com/dnipro.ensemble