Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

Контакти

Шановні друзі! Київський академічний ансамбль української музики «ДНІПРО» пропонує співпрацю в організації культурно-масових заходів, сольні концертні виступи, участь у концертних  програмах, а також музичний супровід державних свят та урочистих подій (презентації, різдвяні, новорічні свята тощо).

На сьогодні колектив  є провідним мистецьким колективом України, в репертуарі якого значна кількість народних  та сучасних творів.

Жива, вишукана пісня та  музика у віртуозному виконанні високопрофесійних артистів-солістів відомого в Україні та світі ансамблю «Дніпро»: якраво-динамічні, темпераментні мелодії, народні романси, патріотичні, задушевні пісні та добродушний жарт, інструментальні авторські композиції, фантазії, коломийки, прядиво з улюблених та популярних мелодій, легка танцювальна музика до Вашого смаку, настрою та бажання. 

Феєрверк ексклюзивних українських музичних інструментів: цимбали, бандура, сімейства сопілок, окарин та рогів,  ребро, тилинка, дримба, фрілка, флояра, кавал, дводенцівка, трембіти,  дерев’яні коробочки, бухало, бубни, бугай, коза, коси, рублі, колокала,  тріскачі,  дзвони, і,  звичайно, скрипки, альт, контрабас, барабани, трикутники та ін. 

Оригінальні костюми колективу: від традиційно-вишиваних до авторських, з використанням трипільських та скіфських мотивів. 

Ансамбль має власне звукотехнічне забезпечення, кількість артистів  залежить  від формату свята.

З питань співробітництва, а також за детальною інформацією щодо програм, складу та інших умов виступів ансамблю просимо звертатися за телефонами:

т/ф: +38 (044) 254-52-67,

Директор  Кулик  Олена Андріївна

+38 (066)707-88-60,  +38(098)26-27-305,  olenadnipro[@]ukr.net

Художній керівник  Матейко Любомир Михайлович 

+38 (066)707-88-62  ensemble-dnipro[@]ukr.net

Заступник директора Кулик Оксана Володимирівна

+38(067)73-64-282, oksanadnipro[@]ukr.net

Адреса ансамблю «ДНІПРО»: Україна, м.Київ-01010, вул. Князів Острозьких, 3 (ст.м.Арсенальна, ЦХТТ»Печерськ»)