Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - pechenka.online
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как вылечить грыжу живота описано тут - https://gryzha.kiev.ua
Сьогодні розповідаємо про Тараса Яницького – заслуженого артиста України і талановитого українського бандуриста, артиста ансамблю «Дніпро».
🔹Тарас народився в родині бандуристів. Тому народна музика для нього більше ніж відчуття приналежності до українського етносу — це про родинні зв’язки і традиції. Тарас з особливою любов’ю і теплом згадує, як мама співала українську пісню вдома то готуючи смаколики, то бавлячись з дітьми.
🎼З нашим ансамблем Тарас познайомився на гастролях, а саме в літаку, по дорозі в Тюмень. Це був далекий 1999 рік! А після того зав’язалася наша дружба і спільна творча діяльність. Та ми, навіть, весілля йому зіграли! Тарас соліст, має чудовий низький бархатний голос – бас, розкішно виконує не тільки інструментальні твори, а й співає українські народні пісні в супроводі бандури.
🎼Бандура – невід’ємна частина української національної музичної культури, її Душа.
Зі слів Тараса саме це розуміння надихає його на участь в такому проекті, як вокально-оркестрова партита-дума «Дніпрова Сага». Гармонійна взаємодія співу, музики та інструментів, яку втілив композитор Володимир Павліковський в цьому творі, є довершеною формою музичного мистецтва.
🔹Знаковими подіями в творчій діяльності для артиста є численні закордонні гастролі, що свідчить про затребуваність і популярність української народної музики та бандури у іноземних глядачів. В 2019 році разом з нашим ансамблем Тарас виступав і в Індонезії! Крім цього, того ж року мав ще виступи в США та Європі, зокрема у Берлінській філармонії.
🎓Цього ж року маестро захистив кандидатську дисертацію, і ми щиро його з цим вітаємо! Успіхів на творчій ниві і наснаги!
Гімн України — Тарас Яницький (бандура)
 
 

Comments are closed.