Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как вылечить грыжу живота описано тут - https://gryzha.kiev.ua
Нам 25-ть років! Тому, починаємо розповідати Вам про наш Ансамбль та його учасників!
🔹Всі Ви знаєте нашу солістку Олену Кулик, яка зачаровує своїм голосом і надихає наш колектив на творчу діяльність. Випускниця КНУКіМ, на професійній сцені з 1976 року. Саме Олена Кулик є ініціатором створення Ансамблю «Дніпро» у 1995 році. В 2016 році отримала звання Народної артистки України.
🔹Чи знали Ви, що Олена Кулик відтворює і зберігає виконавську манеру, яка притаманна саме Житомирському Поліссю, де вона народилася?! Адже українські регіони мають своє унікальне звучання.
🔹Для Олени Андріївни знаковими є такі музичні проєкти, як: моноопера «Ті, що походять від Сонця» (2006), «Жива Вода» (2000), «І заспівали звуки» (2012), «В саду соловейко. Співає Олена Кулик» (2013) та Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози Фолку», який вже має свою історію та лауреатів!
🔹На думку Олени Кулик, народна музика є жива і живильна, бо передавалася з вуст в вуста. «Музика оживає коли ти, як виконавець, правдивий, щирий, любиш те, що виконуєш на сцені. Тоді музика і спів живить!»
❤🇺🇦

Comments are closed.