Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

13 грудня далекого 1994 року – час відліку історії нашого «кораблика» під назвою Ансамбль «Дніпро».

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - pechenka.online
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru Как вылечить грыжу живота описано тут - https://gryzha.kiev.ua
… Була і передісторія, адже мистецькі колективи не створюються в один день. Але про це іншого разу…
А саме на свято Андрія Первозванного до голови Печерської районної Ради народних депутатів м. Києва Анатолія Андрійовича Коваленка прийшли: Тамара Андріївна Гайова (зав.відділом культури), Олена Андріївна Кулик (майбутній худ.керівник-директор ансамблю), Андрій Денисович Бут (артист ансамблю) з листом-проханням зареєструвати колектив, як муніципальний, при Печерському райвиконкомі. Пригадую, підписуючи лист, Тамара Андріївна підняла одну брову і питає: «Фіксуємо дату від 13 грудня..?»
— «Так, від 13-го! Це магічне число, найбільш утаємничений день в році, наповнений обрядовими дійствами, які походять ще з дохристиянського свята «Калита». Це число буде для нас щасливим!» — відповіли ми впевнено.
Так і сталось!
Всього один рік паперової тяганини))), чотириразова зміна статуту((( і нарешті — 28 грудня 1995 року – офіційна реєстрація!!!
Щиро дякуємо Печерській районній адміністрації та особисто Анатолію Андрійовичу за підтримку. Одного разу після концерту він нам сказав: «Ви мені до душі!»
❤️ Щасливого плавання, «Дніпро»! 🇺🇦

Comments are closed.