Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

9 листопада, 14:00-17:00 , Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера (м.Житомир, вул.Пушкінська, 26)

— великий концерт-промоція Фестивалю «Віртуози фолку» — «Від троїстої музики – до фолк-року»:

народна артистка України Олена КУЛИК та Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро» (заслужений артист України  Любомир МАТЕЙКО (скрипка), заслужений артист України   Тарас ЯНИЦЬКИЙ (бандура), Лауреати  всеукраїнських   та  міжнародних   фестивалів  і  конкурсів: Максим БЕРЕЖНЮК ,  Тимофій МУЗИЧУК (народні духові інструменти), Володимир ПОЛЬОВЧИК (цимбали),  Назар ЗАВЕРУХА (скрипка), Любомир ФЕЩАК (контрабас), Петро ШПЕРНАЛЬ, Володимир ЗАГОРОДНИЙ  (ударні інструменти, перкусія)) 

етно рок-гурт «The Doox» (Юлія МАЛЯРЕНКО (вокал), Максим БЕРЕЖНЮК (народні духові, вокал),  Валентин ДУДЧЕНКО (гітара),   Сергій ЯЦЕНКО (ударні),  Тарас ПЕРЕТЯТКО (бас гітара)

 Почесний гість Фестивалю —  Герой України, Лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка, народний артист України Анатолій ПАЛАМАРЕНКО (художнє слово).

Ведуча  Анна ЗАКЛЕЦЬКА

 

ТРЦ Концерти- флеш-моби

 

11 листопада 2018  з 14:00 – 17:00 ТЦ «Універмаг «Україна» (м. Київ, пл. Перемоги , 3)

Народний художній колектив, володар Гран-ПРІ, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, вокально-хореографічний ансамбль «ЗЕРНЯТКО»

 фольклорний ансамбль «КРАЛИЦЯ» (КНУКіМ,  керівник Іван Сінельніков)

 гурт «TaRuta»

 

11 листопада 2018  з 14:00 – 17:00   ТРЦ «КАРАВАН» ( м.Київ, вул, Лугова, 12)

народна артистка України Олена Кулик та Київський академічний ансамбль української музики «Дніпро»

тріо бандуристок «КРАЛЯ»

Гурт «Folky Fanky»

 

 17 листопада 2018  з 14:00 – 17:00 ТРЦ “Lavina Mall(м.Київ вул. Берковецька (Новобіличі), 6Д)

Іванка ЧЕРВІНСЬКА та гурт «Gypsy Lyre»

 Вокальний секстет «ManSound»

Національний академічний оркестр народних  інструментів України (НАОНІ)

 

ГОЛОВНИЙ ФЕСТИВАЛЬНИЙ ДЕНЬ  — 18 листопада  2018 р.

з  10:00 – 22:00  ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український Дім», м. Київ 

Протягом дня працюватиме кілька фестивальних локацій:

Центральний зал з 10:00 до 22:00:

— КОНЦЕРТНІ  ВИСТУПИ  учасників та гостей фестивалю (10:00-19:00)

— МАЙСТЕР-КЛАСИ ТА ВИСТАВКИ  колекційних робіт майстрів з виготовлення  етно-музичних інструментів та народних ремесел, презентації друкованих видань, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, науковцями, тощо

12:00 – Урочисте відкриття Фестивалю

16:30-17:00 – нагородження учасників

— фотосесії з відомими артистами, майстрами  та композиторами

Концертний зал з 10:00 до 2200:

10:00 — 15:00 — презентації учасниками своїх концертних виступів

16-18:30 – саунд чеки

19-00 – 22:00 —  ГАЛА-КОНЦЕРТ, у якому візьмуть участь кращі виконавці 2018р., лауреати Фестивалю 2017р та зіркові  гості. 

 

«Медіа-центр»

12-30 — 13:00 — прес-конференція організаторів фестивалю 

17:00 — 18:00 –  практична конференція «Коло просвіти «Віртуозів фолку». Тема: «Сучасний стан, тенденції та пріоритети розвитку народного виконавства в  українській музиці»


👉Концертна зала — з 10.00 до 15.00
1. 10.00-10.20 — УФЕА «КАЛИНА»
2. 10.20-10.35 — «Arhajazz» Інструментально-вокальний ансамбль , м. Київ
3. 10.35-10.45 — «Allegro» ансамбль, м.Житомир
4. 10.45-11.00 — ModernFolk, м.Дрогобич
5. 11.00-11.10 — Косарчук Віта м.Вінниця
6. 11.10-11.20 — Гамар Божена (сопілка) м.Дрогобич
7. 11.20-11.30 — «Буття» етногурт, Київ
8. 11.30-11.40 — «Маків цвіт» Нар.худ. фольклорний гурт, Київ
9. 11.40-11.50 — «Соловейки» Ансамбль сопілкарів, Київ ДМШ №28
10. 11.50-12.00 — «Яворина» (старша група), Київ
11. 12.00-12.10 — Боянівська Надія, Київ
12. 12.10-12.20 — «Гарнограй» ансамбль, КНУКіМ
13. 12.20-12.30 — анс. «Джерело», м.Рівне 
14. 12.30-12.40 — Рубан Софія
15. 12.40-12.50 — «Оберіг» вокальний ансамбль, Донецький національний університет імені Василя Стуса, м. Вінниця 
16. 12.50-13.00 — Королевич Ірина, м.Івано-Франківськ 
17. 13.00-13.10 — Моне Александра Етно-поп-рок
18. 13.10-13.20 — «Оксамит» Фольклорний гурт, Луганська обл. смт. Новопсков
19. 13.20-13.35 — Оркестрова група Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. Майбороди 
20. 13.35-13.45 — «Вербиченька» Нар.худ.фольк-етнографічний колектив , смт Нова Водолага, Харківська обл. 
21. 13.45-13.50 — дует «КоКо Меланж» Роман Коляда &Анастасія Колодюк
22. 13.50-14.00 — «Згарда» ансамбль, Київ , солістка Вітранюк Юлія
23. 14.00-14.10 — Цапун Раїса м.Рівне
24. 14.10-14.20 — Тріо Національного Хору України ім.Г Верьовки

👉Центральна зала — з 10.00 до 19.00
10.00-10.20 — «Буття» етногурт, Київ 
10.20-10.30 — «Маків цвіт» Нар.художній колектив фольклорний гурт, м. Київ
10.30-10.40 — Віксніна Марія , Віксніна Дарина, КНУКіМ (Дует – торбан, флейта, вокал) 
10.40-10.50 — Боянівська Надія, Київ
10.50-11.10 — «Росяночка» фольклорно-інструментальний ансамбль, м. Запоріжжя 
11.10-11.20 — Ансамбль сопілкарів КНУКіМ
11.20-11.30 — Рубан Софія
11.30-11.40 — «Arhajazz» Інстр.-вокальний ансамбль / фолк-джаз м. Київ 
11.40-11.50 — «Оберіг» вокальний ансамбль, Донецький національний університет імені Василя Стуса, м. Вінниця 
11.50-12.00 — «Соловейки» ансамбль сопілкарів, м.Київ ДМШ №28

🔥12.00-12.10 — Відкриття — слово Організаторів🔥

12.10-12.30 — Хор «Київ» 
12.30-12.40 — Дитячий ансамбль «Зернятко»
12.40-12.55 — УАФЕА «КАЛИНА» 
12.55-13.05 — фольк.ансамбль «Яворина» КДШМ ім. М. Леонтовича
13.05-13.15 — Гамар Божена, Сопілка, м.Дрогобич
13.15-13.25 — «Діти Коляди» Етнічний вокально-інструментальний ансамбль, Київ, ДШМ ім. С. Турчака
13.25-13.35 — УАФЕА «КАЛИНА» вокал
13.35-13.50 — «Гарнограй» ансамбль, КНУКіМ
13.50-14.00 — Дитячий ансамбль «Зернятко»
14.00-14.10 — «Вербиченька» Народний художній фольклорно-етнографічний колектив , смт Нова Водолага, Харківська обл. Автентичний спів
14.10-14.20 — Косарчук Віта Вікторівна м.Вінниця
14.20-14.30 — «Allegro» / «Алегро» ансамбль, м.Житомир
14.30-14.40 — ModernFolk, м.Дрогобич
14.40-14.50 — «Оксамит» Фольклорний гурт, Луганська обл. смт. Новопсков
14.50-15.00 — Моне Александра Етно-поп-рок
15.00-15.10 — «Калинова родина» фолькл.коллектив, с. Кантакузівка
15.10-15.20 — Джерело , анс.спів, м.Рівне
15.20-15.30 — Ансамбль сопілкарів Волинського училища Культури
15.30-15.40 — Ad Libitum, КНУКіМ
31. 15.40-15.50 — “Дивина” Фольклорний гурт, Донецьк.обл
16.00-16.10 — Ансамблева група Квінтет НАОНІ 
16.10-16.20 — гурт «Кралиця», КНУКіМ
16.20-16.30 — «Згарда» ансамбль, Київ , солістка Вітранюк Юлія

🌺16.30-17.00 — Нагородження лауреатів🌺
Далі виступи:
17.00-17.10 — Тріо Національного Хору України ім.Г Верьовки
17.10-17.25 — Оркестрова група Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. Майбороди 
17.25-17.35 — Ведучий представляє локацію Бандури 
17.35-17.50 — Гурт «Шпилясті кобзарі»
17.50-18.00 — Цапун Раїса , Рівне
18.00-18.10 — Королевич Ірина, м.Івано-Франківськ 
18.10-18.20 — дует «КоКо Меланж» Роман Коляда &Анастасія Колодюк
18.20-18.30 — BanduraMen
18.30-19.00 — Гуцульська троїста

 

ГАЛА-КОНЦЕРТ 

19.00-19.15   —   Відкриття — ансамбль « Дніпро»

19.15-19.20   —   гурт «Mnishek» 

19.20-19.25   —   Гуцульська троїста   

19.25-19.30   —   Ніна Матвієнко

19.30-19.35   —   Ансамблева група НАОНІ

 19.35-19.40   —   Джерело , анс. спів, м. Рівне

19.40-19.45   —   Лауреат фестивалю 2018

19.45-19.55   —   Іванка Червінська & Gypsy Lyre

19.55-20.00   —  Тарас Силенко

20.00-20.10   —   Хор «Київ»

20.10-20.15   —   УАФЕА «КАЛИНА»

20.15-20.20   —   Гурт ДримбаДаДзига

20.20-20.25   —   «БЕРЕГИНЯ» с. Козацьке, Чернігівська обл

20.25-20.30   —   Вероніка Морська

20.30-20.35   —   Ансамбль сопілкарів Волинь

20.35-20.40   —   Олена Луценко

20.40-20.45   —   Оркестрова група Нац. заслуженої капели бандуристів України імені Г. Майбороди

20.45-20.50   —   Тріо бандуристок Українського радіо

20.50-20.55   —   дует «КоКо Меланж» Р.Коляда &А. Колодюк,

20.55-21.00   —   Тріо Національного Хору України ім.Г Верьовки

21.00-21.05   —   Лауреат фестивалю 2018

21.05-21.10   —   Цапун Раїса, м.Рівне

21.10-21.20   —   вокальний секстет «ManSound»

21.20-21.25   —   Володарі Стихій

21.25-21.35   —   Руслана

21.35-21.45    —  Гурт «Folky Fanky»

21.45-21.50   —   Фінал – «Щедрик»  вокальний секстет ManSound — Ансамбль сопілкарів КНУКіМ та Волинського училища Культури

 

Приходьте підтримати наших учасників 

Живи в стилі ЕТНО!💕🇺🇦