Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Протягом дня працюватиме кілька фестивальних локацій

Центральний зал з 10:00 до 18:00:

КОНЦЕРТНІ ВИСТУПИ учасників та гостей фестивалю

МАЙСТЕР-КЛАСИ ТА ВИСТАВКИ робіт майстрів етно-музичних інструментів та народних ремесел, презентації друкованих видань, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, науковцями тощо

12:00 – Урочисте відкриття Фестивалю

16:00-16:30 – нагородження учасників

Концертний зал з 10:00 до 21:00:

10:00 — 15:00 — концертні виступи учасників фестивалю

18-00 — ГАЛА-КОНЦЕРТ, у якому візьмуть участь лауреати фестивалю та гості: Ніна Матвієнко, проект Jazz Kolo, Ілларія, Ірина Шинкарук, Кирило Стеценко, Олена Кулик та ансамбль «Дніпро», Любомир Матейко, Олесь Журавчак, Тарас Яницький, Роман Гриньків, гурти TaRuta та The Doox, Руслана Лоцман, Петро Сказків, Тоня Матвієнко, Георгій Матвіїв, Іванка Червінська, Тетяна Школьна, Володимир Польовчик, Максим Бережнюк та інші. Спеціальні гості: Анатолій Паламаренко, Бовсунівські бабусі

09:00 — РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

Програма презентації колективів-учасників Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку»

Концертний зал:

1. 10.00 Ансамбль «ПАЛЯНИЦЯ BAND»

2. 10.10 Народний театр фольклорної пісні «Дивина»

3. 10.20 Цивінська Софія

4. 10.30 Ансамбль «Авантюра»

5. 10.40 Вокально–інструментальний ансамбль «Ягідки»

6. 10.50 Кременецький ансамбль сопілкарів

7. 11.00 Вітранюк Юлія

8. 11.10 Фолк-рок-гурт «MniShek»

9. 11.20 Віксіна Марія

10. 11.30 Ансамбль «Гарнограй»

11. 11.40 Гаврилюк Сергій

12. 11.50 Дует бандуристок Любов Вальчак і Наталя Кончаківська

13. 12.00 Український ансамбль народної музики «Будьмо!»

14. 12.10 Даниленко Ольга

15. 12.20 Український фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина»

16. 12.30 Вокальний ансамбль «AD LIBITUM»

17. 12.40 Павлечко Олексій

18. 12.50 Ансамбль духовної і фольклорної музики «Многая лєта»

19. 13.00 Нікітюк Оксана

20. 13.10 Тріо «Краля»

21. 13.20 Луцький ансамбль сопілкарів

22. 13.30 Гурт «Riverland»

23. 13.40 Фольклорний ансамбль «Кралиця»

24. 13.50 Етно-рок гурт «ЯРРА»

25. 14.00 Гурт « Kvitana»

26. 14.10 Гурт Folky Funky

Програма концертних виступів учасників та гостей Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку»

Центральний зал:

1. 10.00 ансамбль сопілкарів м.Кременець

2. 10.10 Юлія Вітранюк

3. 10.20 Марія Віксіна

4. 10.30 Вокальна студія «Країна»

5. 10.40 Сергій Гаврилюк

6. 10.50 Вокальний ансамбль «Веселад»

7. 11.00 Ансамбль «ПАЛЯНИЦЯ BAND»

8. 11.10 Народний театр фольклорної пісні «Дивина»

9. 11.20 Софія Цивінська

10. 11.30 Ансамбль «Авантюра»

11. 11.40 Олександр Гомонець

12. 11.50 Вокальний ансамбль «Ягідки»

13. 12.00 Урочисте відкриття фестивалю. Вокально-хореографічний ансамбль «ЗЕРНЯТКО»

14. 12.30 Ансамбль «Гарнограй»

15. 12.40 Фольклорний ансамбль «Кралиця»

16. 12.50 МаксимГриб

17. 13.00 Дует бандуристок Любов Вальчак і Наталя Кончаківська

18. 13.10 Ансамбль Сальникових

19. 13.20 Ольга Даниленко

20. 13.30 Георгій Матвіїв

21. 13.40 Руслана Лоцман

22. 13.50 Олексій Павлечко

23. 14.00 Оксана Нікітюк

24. 14.10 Тарас Яницький

25. 14.20 ансамбль сопілкарів м.Луцьк

26. 14.30 Тарас Силенко

27. 14.40 Амелія Підлісна

28. 14.50 Бовсунівські бабусі

29. 15.00 Гурт « Kvitana»

30. 15.10 Роман Гриньків

31. 15.20 Тетяна Школьна

32. 15.30 Гурт «Riverland»

33. 15.40 Кирило Стеценко

34. 15.50 «Троїста музика»

35. 16.00 Михайло Тимофіїв

36. 16.10 ансамбль «Берегиня»

37. 16.20 Петро Сказків

38. 16.30 Нагородження учасників

39. 17.00 Тріо «Краля»

40. 17.10 Український ансамбль народної музики «Будьмо!»

41. 17.20 Вокальний ансамбль «AD LIBITUM»

42. 17.30 ансамбль сопілкарів м.Луцьк

43. 17.40 Ансамбль духовної і фольклорної музики «Многая лєта»