Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

Віртуози фолку

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

 

19 листопада з 10:00 до 21:00 в Українському домі (м.Київ, вул.Хрещатик, 2) відбудеться Київ-етно-мюзік-фест «Віртуози фолку»

Девіз фестивалю — «Від троїстої музики — до фолк-року»

Саме тому, що впродовж останніх років в Україні спостерігається стійке зростання інтересу до української народної музики в різних її проявах. З одного боку, це проявляється у відродженні кобзарського мистецтва, народних традицій та автентичного фольклору. З іншого – багато сучасних гуртів беруть за основу своєї творчості українські етнічні мотиви. Народна музика отримує нове життя у рокових та джазових інтерпретаціях.

До участі у фестивалі запрошені як окремі професійні виконавці, так і гурти, які виступатимуть у трьох номінаціях: сольний або ансамблевий спів, солісти — інструменталісти (етно-духові інструменти, цимбали, старосвітська бандура, кобза Вересая, торбан, ліра, бандура академічна, струнно-смичкові інструменти), інструментальні та вокально-інструментальні ансамблі (допускається поєднання акустичних та електро-інструментів).

Запрошуємо киян та гостей столиці приходити цілими родинами і обіцяємо — тут буде цікаво і дітям, і дорослим.

Протягом дня працюватиме кілька фестивальних локацій.

Центральний зал з 10:00 до 18:00:

КОНЦЕРТНІ ВИСТУПИ учасників та гостей фестивалю

МАЙСТЕР-КЛАСИ ТА ВИСТАВКИ робіт майстрів етно-музичних інструментів та народних ремесел, презентації друкованих видань, творчі зустрічі з діячами культури та мистецтва, науковцями тощо

12:00 – Урочисте відкриття Фестивалю

16:00-16:30 – нагородження учасників

Концертний зал з 10:00 до 21:00:

10:00 — 15:00 — концертні виступи учасників фестивалю

18-00 — ГАЛА-КОНЦЕРТ, у якому візьмуть участь лауреати фестивалю та гості:  Ніна Матвієнко, проект Jazz Kolo, Ілларія, Ірина Шинкарук, Кирило Стеценко, Олена Кулик та ансамбль «Дніпро», Любомир Матейко, Олесь Журавчак, Тарас Яницький, Роман Гриньків, гурти TaRuta та The Doox, Руслана Лоцман,  Петро Сказків, Тоня Матвієнко, Георгій Матвіїв, Іванка Червінська, Тетяна Школьна, Володимир Польовчик, Максим Бережнюк та інші.

Спеціальні гості: Анатолій Паламаренко,  Бовсунівські бабусі.

Відбуватиметься відеозйомка. Паралельно буде організована онлайн трансляція фестивалю на сторінці у Facebook та на українську діаспору.

 

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА.  ВХІД НА ФЕСТИВАЛЬ – ВІЛЬНИЙ.

Засновники та організатори —  народна артистка України Олена Кулик та Київський академічний ансамбль української музики «ДНІПРО»

Фестиваль відбудеться за підтримки Департаменту культури Київської міської державної адміністрації та за сприяння Міністерства культури України, Національної всеукраїнської музичної спілки, Національної спілки кобзарів України, Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ», Національної Ради жінок України, еко-культурного фестивалю «Трипі́льське ко́ло»

Партнер Фестивалю – ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»

Інформаційна підтримка — Радіо Київ — 98 FM, газети «Народна армія», «Україна молода», «Слово просвіти», журнал «Культура і життя»,  UA: Суспільне мовлення, Телеканал «Культура», Веб-проект «Рукотвори», радіо «Країна ФМ» та ін.

Положення та творча концепція Фестивалю

тел.для довідок 044-254-52-67, 067-73-64-282, 066-707-88-60

etnofest2017[@]ukr.net  

Долучайтеся до професійного мистецького заходу. Дякуємо всім за активну участь у нашому спільному святі етно-музики і пісні!