Київський академічний ансамбль української музики "ДНІПРО" 044-2545267

oksanadnipro@ukr.net

Ансамбль

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Ансамбль «Дніпро» — унікальний колектив, що об’єднує самобутніх, високопрофесійних солістів-музикантів, кожен з яких є надбанням української нації, тому що зберігає і передає своїм мистецтвом витоки самого українства. Впродовж 20 років існування «Дніпро» очолюють його «батьки»: художній керівник, віртуоз-скрипаль, заслужений артист України Любомир Матейко та директор, незмінна солістка, народна артистка України Олена Кулик, — саме вони і були ініціаторами створення колективу.

Колектив записав і видав численні альбоми, в яких звучить український фолк – від автентики до модерну, а музиканти грають на сотні музичних інструментів – як суто народних, так і осучаснених.

Ансамбль «Дніпро» не тільки дарує своє мистецтво українському народу, виступаючи на різних сценах — від дитячих шкіл до урядових концертів, розкриваючи таємниці глибинної національної культури та її сучасне звучання. Своєю творчістю ансамбль «Дніпро» також прославляє Україну в усьому світі, даруючи красу і багатство української спадщини іншим народам.

Великобританія, Франція, Канада, Німеччина, Румунія, Росія, Молдова, Узбекистан, Нідерланди, Швеція, Португалія, Польща, Греція і ще багато-багато країн аплодували стоячи яскраво-національному, незабутньому мистецтву надзвичайно талановитих артистів ансамблю «Дніпро»!

 

Творчий склад 

Адміністрація

Вакансії